Globálna skupine firiem (  Global Home Center  )

Naša globálna skupina spolupracuje s viacerými spoločnosťami v európskych krajinách.  Zoskupenie sa zaoberá profesionálnymi bezpečnostnými systémami, zabezpečovacími zariadeniami a technikou. Kamerové systémy – CCTV sety a priemyselná televízia – PTVEYS – elektronické zabezpečovacie systémy, PSN – Alarm – Poplachový systém narušenia, domové telefóny, videotelefóny a videovrátniky, prístupové a dochádzkové systémy,  automatické závory, pohony posuvných brán, rampy.  Na Slovensku túto skupinu zastupuje spoločnosť  Perfex Slovakia s.r.o. (  Perfex Security System  ). 
 • null

  Zabezpečovacie systémy a kamerové sety

  Návrh – realizácia. Zabezpečovacie systémy a kamerové systémy ( pre firmy, banky, inštitúcie a rôzné nehnuteľnosti ). Základom zabezpečovacích systémov je ochrana majetku a osôb ! Kontrolné metódy sú zrealizovateľné aj s AHD, TVI a CVS technológiou …

 • null

  Dôvera

 • null

  ON-LINE dohľad nad kamerovými systémami

  Nahrávky z monitorovacích systémov sa ukladajú v archívnom stredisku. ON-LINE systémy sa monitorujú 24 hodín denne. Ak nastane škodová udalosť, na žiadosť zákazníka sa záznamy vyberajú z archívu, alebo sú po dohode poskytnuté priamo vyšetrovacím orgánom …

 • null

  Komplexné administračné sluźby

 • null

  Veľkoobchod, distribúcia

  Veľkoobchodný predaj zabezpečovacej techniky ! Pomocou regionálnych predajcov dodávame najmodernejšie technológie za výhodnejšie ceny. Kamerové systémy, zabezpečovacie a poplachové systémy, protipožiarne,  audio a videovrátniky, systémy kontroly prístupov a ochrany výrobkov, automatické pohony brán atď.

 • null

  Kompletné riešenie stavby

VEĽKOOBCHOD, PREDAJ, NÁVRH, REALIZÁCIA ZA BEZKONKURENČNÉ CENY !    Zároveň realizujeme aj výstavby a modernizácie interiéru a exteriéru nehnuteľností, ako s tým spojenú inštaláciu a modernizáciu elektronických bezpečnostných systémov. Vďaka takmer 20 ročným odborným skúsenostiam máme stovky spokojných zákazníkov.

Kamerové systémy, kamerové sety, bezdrôtové bezpečnostné systémy, zabezpečovacie zariadenia

U nás ako od dodávateľa nájdete určite všetko pod jednou strechou

 • Elektronické zabezpečovacie systémy EYS  / chránia alebo pomáhajú zabezpečiť domy, byty, haly, obchodné priestory a rôzne objekty.
 • Poplachový systém narušenia PSN – Alarm / je to primárne  vnútorné zabezpečenie objektov poplachovým systémom.
 • Kamerové systémy – CCTV a priemyselná televízia – PTV / system na zaznamenávanie a živý prenos obrazu prípadne aj zvuku. Poskytuje tak presné informácie o udalostiach ktoré sa momentálne alebo v minulosti udiali v priestoroch snímaných CCTV systémom.
 • Elektronická požiarna signalizácia – EPS / požiarno-technické zariadenie slúžiace na rozpoznanie príznakov horenia a následné akustické a optické varovanie, príp. aj aktiváciu zariadení na likvidáciu požiaru.
 • Inteligentný dom ( Smart home ) / súčasný dom alebo byt sa môže premeniť na inteligentný.  Váš domov ovládate cez mobil, tablet alebo prostredníctvom nastavených automatických scén
 • Prístupové a dochádzkové systémy / najmodernejšie kontaktné čítačky, bezkontaktné alebo biometrické čítačky, prístupové riadiace jednotky a dochádzkové terminály, elektrické zámky, elektromagnetické a elektromotorické zámky, softvérové prostriedky pre správu systémov a podporné prvky.
 • Domové telefóny, videotelefóny a videovrátniky / profesionálne riešenia na videovrátniky, videotelefóny a audiovrátniky pre malé bytové jednotky, rodinné domy, veľké paneláky, bytové domy, rozsiahle rezidenčné komplexy, administratívne budovy, priemyselné objekty
ghomecenter-security
Security cam, earth globe and cell phone

Bezpečnostné systémy a kamerové záznamy – ON-LINE monitorované na diaľku, archív záznamov

  Pre zvyšovanie bezpečnosti a znižovanie nákladov Vám pomôžeme vytvoriť monitorovacie centrum, ktorý zabezpečí 24 hod. denný ON-LINE záznam v sieťach vybudovaných našou firmou.  Na Vašu žiadosť a podľa legislatívy v SR si môžete ON-LINE nahrávať, alebo monitorovať celú inštalovanú sieť. Nahrávky kamerových systémov prevádzkovaných našou spoločnosťou ukladáme do archívu  ON-LINE 24 hodín denne, ako štandartný archív aspoň na 72 – hodín. Po vzájomnej dohode aj dlhší čas. Keď sa vyskytne škodová udalosť, vybrané záznamy sa z archívu  vydajú na Vašu žiadosť, alebo sú poskytnuté priamo po vzájomnej dohode vyšetrovacím orgánom.